Audio-Technica AT-LP120XUSB
Dizájn: Modern, de műanyag
Az Audio-Technica AT-LP120XUSB-BK egy könnyű lemezjátszó, modern kialakítással.
Beállítás: Gyors és fájdalommentes
Teljesítmény: Kiváló hangkimenet és formátumtámogatás
Hangminőség: Rendszerenként változó
Bottom Line
Ár: tisztességes ár ahhoz képest, amit szállít
Audio-Technica AT-LP120XUSB-BK vs Sony PS-LX310BT
Kiváló prémium lehetőség komoly audiofileknek
Műszaki adatok
- Terméknév AT-LP120XUSB
- Termékmárka Audio-Technica
- SKU AT-LP120XUSB-BK
- Súly 20,1 font.
- A termék méretei: 17,8 x 13,86 x 5,57 hüvelyk.
- Színes ezüst és fekete
- Motor DC szervomotor
- Meghajtó módszer Közvetlen meghajtó
- Lejátszótányér öntött alumínium
- Nyomaték >1,0 kgf.cm
- Fékrendszer Elektronikus fék
- Jel/zaj arány >50 dB
- Kimeneti szint Előerősítő „PHONO”: 4 mV névleges 1 kHz-en, 5 cm/sec „LINE” előerősítő: 240 mV névleges 1 kHz-en, 5 cm/sec
- Phono előerősítő erősítés: 36 dB névleges, RIAA kiegyenlített
- USB funkció A/D, D/A - 16 bit/44,1 kHz vagy 48 kHz USB választható
- Tápellátási követelmény 120V AC, 60 Hz
- Hangkar típusa Kiegyensúlyozott S-alakú hangkar levehető fejhéjjal
- Effektív karhossz 230,5 mm
- Túlnyúlás 16 mm